Elektro Projektant

Hledáme projektanta elektro, který bude mít na starost zhotovení projektové dokumentace od studie po realizaci. Technologicky je práce zaměřena na elektromobilitu od menších realizací až po velké nabíjecí huby.

Náplň práce

  • Samostatná tvorba projektové dokumentace silnoproud, strukturovaná kabeláž v různých stupních PD
  • návrh technického řešení
  • výběr technologie
  • kontrola subdodavatelské PD
  • tvorba rozpočtů a kalkulací
  • komunikace se zadavatelem, komunikace s project managerem
  • koordinace s ostatními profesemi
  • autorský dozor při realizaci

Požadavky

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti oboru elektro
  • vyhláška č. 194/2022 Sb. (dříve vyhláška50/1978 Sb) o odborné způsobilosti v elektrotechnice, paragraf 7
  • zájem o elektromobilitu
  • znalost SW AutoCAD, nebo Cadkon
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • Výhodou je autorizace v oboru „technologická zařízení staveb“
  • Výhodou je znalost projektování VN

Nabízíme:

  • 20+5 dní dovolené, 3sickdays
  • Plně hrazená Multisportka pro zaměstnance
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Notebook, telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti

Jméno a příjmení musí být vyplněno
Email musí být vyplněn
Telefon musí být vyplněn