Seniorní IT analytik vývoje SW platformy

Hledáme Seniorního IT analytika, který bude mít hluboké znalosti současného systému a bude analyzovat a navrhovat zadání pro vývojový tým za účelem neustálého vylepšování platformy. Tato role zahrnuje přípravu podrobných specifikací pro vývojáře, aby systém splňoval potřeby trhu v České republice a okolních zemích.

Náplň práce:

  • Komplexní analýza funkcionalit systému a návrh řešení
  • Příprava podrobných specifikací a požadavků na vývoj
  • Spolupráce s vývojáři na zlepšení schopností systému
  • Rozvoj funkcionalit platformy s ohledem na potřeby trhu v České republice i okolních zemích
  • Testování nových funkcionalit

Požadavky:

  • Zkušenosti v analýze a návrhu požadavků pro vývoj SW platformy nebo podobné analytické zkušenosti
  • Silné analytické schopnosti
  • Výrazný cit pro detail a schopnost vypracovat konkrétní zadání
  • Vynikající komunikační schopnosti pro efektivní spolupráci s vývojáři a zainteresovanými stranami

Nabízíme:

  • 20+5 dní dovolené, 3sickdays
  • Plně hrazená Multisportka pro zaměstnance
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Notebook, telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti

Jméno a příjmení musí být vyplněno
Email musí být vyplněn
Telefon musí být vyplněn